Crew

 

Mateusz Wrześniewski

Operator kamery z ponad czternastoletnim doświadczeniem. Pasjonat tworzenia i obróbki obrazów filmowych. Swoje doświadczenie zawdzięcza pracy w stacjach telewizyjnych takich jak TVN, Polsat, Puls, TVP 3 Białystok.

Ostatnie osiem lat spędził realizując programy telewizyjne w Dziale Realizacji Produkcji TVN w Warszawie tworząc programy do redakcji TVN Turbo, TVN Style oraz Dzień Dobry TVN. Aktualnie także właściciel firmy Crew4You.

 

 

Łukasz Urban

Od 14 roku życia związany z modelarstwem RC, głównie śmigłowcami, samolotami, szybowcami, wodnosamolotami oraz samochodami. Wielokrotnie utytułowany w zawodach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Obecnie swoje doświadczenie jako pilot multikopterów potocznie zwanych ?dronami? w Crew4You.

 

 

 

 

Piotr Tarasewicz

Reporter, dziennikarz sportowy a także , konferansjer, spiker. Przez kilka lat związany z Radio Plus, Podlaską Telewizją oraz Oddziałem Telewizji Polskiej w Białymstoku. Był współtwórcą pierwszej piłkarskiej telewizji klubowej w Polsce (JAGA TV). Aktualnie tworzy i redaguje portal Miejskoaktywni.pl. Jego pasją jest sport oraz  praca w mediach. W wolnych chwilach współpracuje przy organizacji imprez masowych.

 

 

 

 


Marcin Laskowski

Operator dźwięku, muzyk, realizator nagrań, sound designer, pasjonat wszystkiego co związane jest z dźwiękiem.
Sprawny montażysta, w postprodukcji obrazu i dźwięku. Jego domeną jest Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Audition, Ableton, ProTools.

 

 

 

 

Top! Created by Dream-Theme — premium wordpress themes.
Social Links:
YOUTUBE